top
menuO firmieOfertaAktualnie w sprzedażyKontakt
BogballeGranitFendtClaasCaseihAmazonekontakt

O FIRMIE 

Firma Agrozen rozpoczęła swoją działalność na początku 2000 roku zajmując się przede wszystkim sprzedażą używanych maszyn zachodnich. Firma oferuje maszyny rolnicze i ogrodnicze, które do niedawna nie były albo w ogóle nie są produkowane w kraju. W swojej ofercie posiada maszyny żniwne, maszyny do przygotowania pasz treściwych, maszyny do uprawy i doprawiania gleby, maszyny do nawożenia i ochrony roślin oraz maszyny do produkcji warzyw i ziemniaków czołowych producentów. Pracownicy firmy służą szerokim instruktażem sprzedawanych maszyn, jak również udzielają porad przy wyborze odpowiedniego sprzętu i nowych sposobach prowadzenia produkcji rolniczej.

Od 2004 roku firma zajmuje się sprzedażą części zamiennych firmy Granit. Są to elementy naprawcze do maszyn uprawowych, żniwnych, do ciągników, oraz narzędzia do obory i warsztatu. Firma posiada w sprzedaży nowe rozsiewacze firmy DEXWAL, kosiarki rotacyjne KUŹNIA, kultywatory i inne maszyny uprawowe firmy Brodnica i Dziekan. 

Celem firmy jest dostarczanie rolnikom odpowiednich maszyn mających usprawnić pracę w gospodarstwie, a tym samym podnieść jakość produkcji i dochody rolnika. Konieczna jest w tym wypadku szeroko rozumiana współpraca obu stron, aby pracować lepiej i osiągnąć więcej.

 

 

 

 

 

  TRISTart